HakkımızdaHer geçen gün yükselen hayat standartlarımız gereği ihtiyacın artarak devam eden ısıtma soğutma sistemleri ve evimizdeki kullanmakta olduğumuz beyaz eşya konusunda tecrübeli kalifiye teknisyen ve usta kadromuz ile KLİMA, KOMBİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, BUZDOLABI, FIRIN, ANKASTRE, ve Televizyon onarım montaj bakım maliyetlerinizi düşürerek ekonomi sağlamanızın yanı sıra konforunuzdan vazgeçmeden yaşamanızı sağlamak vizyonumuzdur önemli bir parçası.

Değerli çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yükseltecek sürekli güncelleyerek daha verimli çalışmalarının yanısıra güler yüzlü hizmetin teminatımız altına alınabilmesini mümkün kılmak.

Kurumsal kimlik sahibi olarak zirve, de kalmayı istiyorsak her görüşe değer vermemiz gerektiğinin bilincindeyiz, bu bağlamda tüm çalışanlarımız ile rutin durum değerlendirmesi toplantılarımız,a daha uzun zamanlar ayırarak devam ediyoruz. 1 yıl servis garantisi ile İZMİR, MANİSA ve AYDIN ​​ın tüm ilçelerine müşteri memnuniyetini her geçen gün yükselterek en uygun fiyata sunmak; ana prensibimiz ve MİSYONUMUZ.


HEMEN ARA 05525070683Diğer ServislerHEMEN ARA 05525070683
Whatsapp